KONST / Litografier / Färglitografi 15154237
nr 1515 4237
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Signerad, numrerad 4/100. Färglitografi. Bladets mått: 56,5x76,5, yttermått inklusive ram: 59x79
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:44:47
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies